Cтати дилером

Про нас

Наше підприємство, ПП "Аланбуд", працює на ринку України з 2003 року.

На початку 2012 р ми налагодили і запустили першу чергу нового виробництва - освоїли випуск в'язаних робочих рукавичок з ПВХ-точкою та рукавичок без ПВХ-точки торгової марки "МастерОК". Наші трикотажні рукавички в'яжуться на сучасних високопродуктивних в'язальних автоматах з комп'ютерним управлінням. Такі автомати дають можливість гнучко вести виробництво і оперативно налагоджувати випуск нових моделей продукції.

Напівавтоматичні лінії нанесення пластизолю ПВХ на трикотажні робочі рукавички у вигляді точки, рогожки, тощо. дозволяють отримати якісне полімерне покриття долонь робочих рукавиць, що надає їм додаткову міцність.

Переваги нашого підприємства в повному забезпеченні виробництва робочих рукавиць "МастерОК" власними поставками високоякісної сировини та матеріалів.

Високоякісну бавовняну пряжу вітчизняного та закордонного виробництва, інші імпортні складові ми купуємо тільки у прямих виробників, що дозволяє домогтися високої якості кінцевого продукту та низькї собівартості.

На даний момент ми пропонуємо декілька десятків моделей трикотажних робочих рукавиць "МастерОК" з ПВХ-точкою і рукавичок без покриття. Цей асортимент безперервно розширюється, поповнюючись новими артикулами та замовними моделями. Ми пропонуємо замовнику рукавички, що максимально задовольняють його потреби- наприклад, робочі рукавички з 100% бавовни без використання синтетичної нитки, або робочі рукавички з покриттям з ПВХ і логотипом підприємства.


Підприємство «Аланбуд» відкрито для співпраці - ми працюємо з великими торговельними мережами і невеликими магазинами, фірмами з продажу спецодягу  та приватними підприємцями, з великими підприємствами і невеликими цехами. У Вас є можливість купувати робочі рукавички з перших рук, отримати кращі ціни і умови від виробника.

Ми готові до співпраці з Вами!

Запит Прайс Листа