Cтати дилером

Універсальні двосторонні рукавички

Показати:
Сортувати за:
Робочі рукавички з двостороннім ПВХ нанесенням W10-27
"ДВОСТОРОННІ 27"      Універсальні рукавички середньої щільності з білої ви..
Робочі двосторонні рукавички з ПВХ крапкою O10-27
"ДВОСТОРОННІ 27"      Універсальні рукавички середньої щільності з помаранч..
Робочі рукавички з двостороннім ПВХ нанесенням В10-27
"ДВОСТОРОННІ 27"      Універсальні рукавички середньої щільності з синьої в..
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Універсальні двосторонні рукавички

Варіант трикотажної робочої рукавички з двостороннім нанесенням ПВХ, для випадків, коли полімерне покриття стирається швидше, ніж зношується основа рукавички.


Надійні рукавички ХБ для різного виду робіт

При роботі на садовій ділянці або будівельно-монтажних процесах, не обійтися без спеціальних засобів, які надійно захищають руки від забруднень і травм - це рукавички трикотажні з ПВХ. Виріб відмінно підходить для роботи на виробництвах, де потрібно частий контакт з металевими предметами, в авторемонтних майстерень, де дуже часто проходять процеси з використанням машинних олій, при сільськогосподарських роботах, коли відбувається постійний контакт землею, інструментами і технікою, а також при інших важких роботах . Спеціальне покриття продовжує термін служби виробу, вони менше протираються і оберігають руки від пошкоджень.

Для яких робіт використовуються рукавички з ПВХ крапкою

Рукавички хб з ПВХ відмінно захищають руки від безпосереднього контакту з агресивними речовинами, здатними пошкодити шкірні покриви, завдяки нанесенню на долонну частину виробу, спеціального армуючого покриття. Дане покриття не тільки захищає долоню, а й забезпечує надійне зчеплення з поверхнею, що дуже важливо при виконанні монтажних і будівельних робіт, або навантаженні важких предметів.

Рукавички хб прекрасно пропускають повітря і дуже добре вбирають вологу. При необхідності тривалої роботи, не викликають роздратування і дозволяють шкірі дихати. М\'яка структура не ускладнює руху - це важливо в разі взаємодії з дрібними предметами. Вироби мають різну щільність і товщину покриття, що дозволяє їх використовувати в самих різних видах робіт.

Купуючи рукавички з ПВХ оптом, слід враховувати, для яких робіт будуть використовуватися вироби. Існує багато моделей, що відрізняються по щільності матеріалу, міцності покриття і складу. Так, наприклад, рукавички можуть мати різні по щільності малюнки нанесення ПВХ покриття на долонну поверхню, склад пряжі може містити додаткові нитки поліестеру, для посилення міцності, манжети вироби можуть бути оброблені як автоматичними машинами, так і ручними оверлок.

Які бувають рукавички робочі з ПВХ точкою

Вироби з підвищеною щільністю в\'язання (5 - 6 ниток) відмінно підходять для сільськогосподарських робіт, при проведенні будівельних і монтажних процесів. До складу пряжі, як правило, входить 70% бавовни і 30% поліестеру. Використовуються також армуючі поліефірні нитки. Щільна структура забезпечує захист рук не тільки від пошкоджень, а й від різних забруднень, а точкове покриття виключає вислизання інструменту при робочому процесі і збільшує стійкість вироби до стирання. Манжети обробляються спеціальною термоспекаемой ниткою, яка має велику міцність.

Рукавички, призначені для важких робіт, в\'яжуться за особливою технологією, коли внутрішній, прилеглий до шкіри шар виконується гигроскопичною смесовою бавовняною пряжею, а зовнішній робочий шар - міцними поліефірними нитками. Пряжа внутрішнього шару в своєму складі має 70% бавовни і 30% поліестеру, пряжа зовнішнього шару -100% поліестер в кілька ниток. Манжети оверлочіваются з використанням латексної гумки, для щільної посадки вироби по зап\'ястку. Зручні при виконанні будівельних робіт, робіт на садових ділянках і інших ремонтних роботах.

Всі види рукавичок успішно використовуються для виконання різної роботи, полегшуючи процес, де потрібне застосування ручної праці, надійно захищаючи ваші руки від дрібних травм і різних забруднень.

Запит Прайс Листа